Шибки автобуса, плавання і добрі слова.

Posted on

Насамперед зазначу причину відсутності публікації вчора – схоже на те, що мій інтернет провайдер вирішив надати мені певний коротко-тривалий відпочинок від своїх послуг, тобто проводились якісь ремонтні роботи з метою усунення неполадок і я не мала технічного доступу до мережі. Але попри це, дякую усім хто таки заходив на блоґ учора, мабуть сподіваючись на нові дописи.
Вчора, їдучи в маршруті на якому їздять великі автобуси іноземного виробництва в мене закралась наївна і дитяча думка: мабуть автобусна шибка вкрита якимось особливим покриттям – аби зі середини все те, що навколо здавалось таким кольоровим і чудовим. Думка була миттєвою. Потім одразу же ж збагнула, що то – не шибка європейського виробництва, то – я. То мої очі таким бачили вчорашній день: кольоровим, з веселими людьми, світ в якому добре…
Мабуть такому позитивному баченню сприяли думки про те, що відбувши 4 пари в університеті я їхала жити – тобто плавати.
Тим, хто зі мною знайомий давно відома моя часта фраза «Я знов пливу – я знов живу». Краще за ці слова ще ніщо і ніколи не здатне було описати стан коли мене життя переповнює.


Плавання – це не вид спорту. Банально надто. Плавання – це спосіб і стиль життя заповзятливих людей. Плавання – то коли тебе переповнює прагнення, цілеспрямованість, наполегливість, волелюбність, свобода.Плавання Коли ти встановлюєш собі ціль і йдеш до неї напролом. Ось вона – втома, яка непомітно, але відчутно закрадається в тіло, стараючись тебе зупинити, кажучи тобі, що не варто продовжувати напрямок, а зупинитись на досягнутому, що можна просто перепочити… Але ти ще дужче пливеш не піддаючись спокусі зупинитись, виринаєш на хвильку і от він – ковток блаженного кисню, який миттю тебе цілком наповнює і ти пірнаєш у цю бурхливість знову , бо прямуєш і далі – сягати своєї мети… Плавання – то життя, людей, які знають що їм в цьому житті потрібно і як цього досягати.

Саме так і минув мій вчорашній день – живучи. І це досягнення, бо таке вже наше буття, що дні радше минають в процесі існування, коли на життя трапляються окремі миті. І повірте, для того щоб жити, немає потреби витворяти щось надзвичайне, достатньо навіть погледіти у шибку автобуса і збагнути, що навколишній світ – кольоровий.
Ще не можу не значити – вчора хтось потрапив на сторінки
«опосередкованої щирості» задаючи запит: «добрі слова не вмирають». Справило враження. Рада, що за схожими запитами хтось потрапляє сюди, сподіваюсь, що людина яка це шукала таки певна у тому, що добрі слова не вмирають.
Добрі слова – то не звук, що пролунавши припиняється. Якщо вони лунають щиро, то йдуть з однієї душі, зворушуючи іншу. А душі безсмертні. Саме завдяки тим словам, які їх зворушують, саме завдяки добру.
Бажаю усім очей, які помітять кольори світу; шибок автобуса, які будуть придавати краси вашому баченню; занять з плавання (або з іншого виду спорту) для підтримки здоров’я і, добрих слів – які подарують безсмертя вашим душам.

13.02.2013

Трішки русалка, яка бачить диво-кольори і слухає добро,
Ольга Врублевська

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: