Шукаючи щастя – кому з вас близькі ці слова?

Posted on

«Я пробачив помилки майже непрощенні, я пробував замінити людей незамінних і забував людей незабутніх. Я діяв імпульсивно, я був розчарований людьми, про яких думав, що вони цього не зможуть зробити, але я також розчаровував. Я тримав когось між моїх рук, щоб вберегти, я мав друзів на віки-вічні. Я сміявся коли це не було потрібним, я кохав і мене кохали навзаєм, але я також і був відштовхненим. Мене кохали, а я не вмів кохати у відповідь. Я кричав і стрибав від багатьох радостей, багатьох. Я жив любов’ю і давав обіцянки навіки, але я обпік серце багато раз! Я плакав слухаючи музику або дивлячись на фотографії. Я телефонував тільки, щоб почути один голос. Я знову закоханий в одну посмішку. Я знову повірив, що помру від ностальгії і…я мав страх втратити когось дуже особливого (кого врешті-решт втратив)… але я вижив! І живу ще! І життя мене не втомлює… і ти також не маєш втомлюватись. Живи! Це справді прекрасно переконливо битись, обіймати життя і жити з пристрастю, втрачати з гідністю і сміти перемагати, тому світ належить тим, хто насмілюється! Життя є надто прекрасним, щоб бути без сенсу!»

Чарлі Чаплін.

…Певною мірою кожен тут може віднайти себе. Бо кожен стикається з тими чи іншими розчаруваннями впродовж життєвого шляху.
І я, як людина, котра сягала найнижчих рівнів зневіри і песимізму, коли місяцями не було нічого світлого в житті, коли доводилось боротись невідомо скільки і невідомо з чим не для себе, а для ближньої людини врешті решт віднайшла щастя.
Що я знаю про нещастя чи зневіру в юному віці – запитаєте ви? Знаєте, досі себе переконую, що нічого, бо найбільше в світі терпіти не можу коли мене жаліють. От і стараюсь не розповідати про себе прикрих подробиць, хоча ті хто знайомі зі мною ближче знають з чим мені доводилось стикатись. А я собі постійно повторюю, що попри все, що було зі мною – є ті кому не поталанило ще більше.
Але в даній ситуації йде мова про те, що я знайшла щастяВсередині власної душі. І я певна, що у душі кожного з вас є те щастя!
Ви шукаєте близьку людину, свою долю, споріднену душу чи щось там ще? Даруйте, а як ви знайдете когось чи щось, якщо не знайшли самі себе?
Я пишу цей пост безкорисливо. І мені не капне жодної копійки від цієї публікації. І я не психолог, котрий складає дисертацію, бо власне кажучи у психології тямлю мало. Я далеко не благодійна чи благородна людина і цей блог не присвячений тематиці гіпнозів чи навіювань.
Я просто людина. І я просто вам хочу сказати: будьте щасливі! Бо щастя – то просто. І я певна – воно близько вас. Бо життя таки має сенс, навіть якщо нам з першого погляду його не збагнути. Бо життя є надто прекрасним!
Все інше вже сказав у вище вказаній цитаті славетний Чарлі.
Ви знайдете щастя, як тільки знайдете себе в собі.

17.03.2013

З побажаннями щастя,
Ольга Врублевська.

One response »

  1. Будемо щасливі разом 🙂

    Відповідь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: