Термінові послуги, відсутність поваги і посилаючи до дупи.

Posted on

«”КЛІЄНТ ЗАВЖДИ МАЄ РАЦІЮ” – ЦЕ КОНЦЕПЦІЯ ПРИДУМАНА КЛІЄНТОМ. МАЄ РАЦІЮ ТОЙ, ХТО Є ВИХОВАНИМ, ЛЮБ’ЯЗНИМ І СТАВИТЬСЯ З РОЗУМІННЯМ ДО БУДЬ-КОГО, ХТО ВИКОНУЄ РОБОТУ В ЯКІЙ КЛІЄНТ НЕ Є КОМПЕТЕНТНИМ. Тому що після численних годин роботи, які проводиш усміхаючись, пояснюючи, слухаючи, відповідаючи на телефон, відписуючи на мейл і між всім цим намагаєшся працювати, в той час як держава і банківська система тебе доводять до того, щоб ти кинув роботу , в кінці робочого дня “йди до сраки” хочеться сказати будь-кому.»

Ця цитата не моя, я її переклала з італійської, але вона цілком відповідає моїм переконанням.
Ми хочемо, щоб наше замовлення виконували тут же, в терміновому порядку і ще й дешево за це платити. Нам начхати, що те, що ми замовляємо нам потрібно не в такому спішному порядку, але ж навіщо чекати трішки часу – куди простіше, щоб все виконували як можна скоріше. Нам байдуже, що людина яка виконуватиме цю справу має відповідати за якийсь обов’язок, недоспати ночі, затриматись на роботі, хоч може дома її чекають маленькі діти. Хіба ж то наша справа? Їй за це гроші платять! Однак, що ви! Клієнт хоче зекономити, ті, хто стоять «вище» хочуть заробити, сплати туди/сплати сюди і гроші, які отримує працівник за виконання термінової роботи сходять нанівець.
В той же час ми обурюємось коли хтось дає нам термінову роботу на нашій роботі. Типові думки: звідки ти взявся на мою голову? Треба тебе розвести на купу бабла за те, що доводиться робити! Казишся, злишся і робиш.
Всі – раби у світі. Всі самі довели світ до рабства. Принцип підлизатись до клієнта аби згребти побільше грошей так широко розповсюджений, що скрізь і всюди пропонуються безглузді термінові послуги, які хтось мусить виконувати далеко не завжди за гідну оплату.
Всі хочуть аби у вихідні дні магазини були відкриті і ще й як можна довше. Байдуже, що там працюють живі люди, які жертвують проводженням вільного часу зі сім’єю задля того аби заробити копійчину, щоб ту ж сім’ю прокормити.
Ніхто не може зробити закупки в інший день, всім хочеться, аби все було під їхній комфорт. На комфорт інших людей страшенно плювати.
Повага між людьми відсутня. Усюди індивідуальні інтереси, всі думають про власне добро і що в кого робиться все одно, поки самого не торкнеться.
Я теж працюю у сфері надання послуг. І в мене трапляються термінові телефонні дзвінки коли кажуть про термінове замовлення. І треба робити. І гроші потрібні – на квартплату, на їжу, на життя… Кидаєш все, їдеш аби братись до роботи, а часто той клієнт навіть не з’являється. Адже він – клієнт, він завжди правий. Він правий, що замовив термінове виконання роботи, що через нього одразу турбують іншу людину, а потім знехтував тим замовленням і просто не явився. Він – клієнт, йому можна мати людей на побігеньках.
А просто в цьому світі людям треба мати елементарну повагу одне до одного…
І якщо ви з категорії тих, хто нехтує людьми і їхньою працею в цю саму мить кожному з вас кажу:

ІДІТЬ ДО СРАКИ!

Бо чесно – інколи все це просто остогидає.

15.08.2013
Втомлена від побігеньок і справедливо пославши,
Ольга Врублевська

P.S. На днях мала нагоду прочитати одну дуже хорошу статтю на схожу тематику. Закликаю до перегляду Чувак, йди додому!

3 responses »

 1. Meni zdaet’sia, scho ljydu inkolu i sami sebe v rabstvo zaganiajut’. Nichto ne zastavliae zavodutu sim’ju, kolu praciuesh na nuz’kooplachuvanij vagkij roboti. Tut treba dumatu jak vujtu z rabstva a ne sim’ju zavodutu. A svit takuj, scho jak ne tu kogos’ vukorustovuesh dlia svogo zbagachennia, to budut vukorustovuvatu tebe. Vujniatok – vidomi advokatu, likari, tobto liudu, jaki zrobulu z swogo im’ja brend i jogo vukorustovyjut’. A tak z tebe budut vsi soku vutuskyvatu. Vlasnuky gluboko nachhatu, scho tu guva istota zi svoimu potrebamu. Tu resurs, za dopomogoju jakogo vlasnuk otrumye prubytok. A budesh galitusia, to tebe vugenut’ i viz’mut’ kogos’ novogo, ohochuh bagato. Nedarma e take slovo loh, ot girka pravda guttia poliagae v tomy, scho ti liydu vvagajut’sia lohamu, jakuh mogna ekspluatuvatu i kudatu im jakis’ kopijku, na jihniomu gorby sobi maetku bydyvatu. I jakraz takum loham i vturajut’, scho klient zavgdu pravuj. Bo vlasnuky nachhatu, jomy golovne schob klient buv zadovolenuj i prujshov sche, a tu mahajsia jak hochesh. I vlasnuka nema v chomu zvunyvachuvatu, bo po-persche – ti liydu na niogo praciujut’ dobrovil’no. Po-druge – vin mysut’ protrumatus’ na runky. A z lohamu nichto nikolu ne ceremonut’sia, bo nichto nikolu ne bude rachuvatus’ z tum, z kum mogna ne rachuvatus’. A povaga do chugoi praci zalegut’ vid rivnia kyl’tyru liydunu. Dostojna liyduna zavgdu bude cinyvatu chugu pracju. Ale nagal’ takuh liydej zustrinesh ne chasto.

  Відповідь
  • Погоджуюсь з Вами. Так, достойна людина цінуватиме, але таких мало.
   Як вибратись з рабства і не бути лохом коли діє принцип “незамінних людей нема”? Мабуть варто таки стати людиною, яку не замінять. Професіоналом своєї справи, якого будуть цінувати і поважати.
   Але це не всюдисуще поняття (скажімо в продавців таке не буде наглядатись) та і багатьом легше стерпіти погане ставлення до себе, аніж якось підвищувати власну кваліфікацію.

   Відповідь
 2. Сповіщення: Завжди правий той, з кого стягнуть грошей | опосередкована щирість

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: