Захоплення, втрата і важлива людина

Posted on

Присвячується неповторній Людині. Читати водночас з піснею, що внизу.

Я не пам’ятаю миті коли я так почала захоплюватись тобою. Скільки пам’ятаю себе, стільки я й тобою захоплювалась, зі самісінького дитинства. Ти завжди була такою екстравагантною, неординарною, самовпевненою, прямолінійною, особливою, цікавою. Ти завжди була в центрі уваги. Ти ніколи її не привертала, але увага шукала тебе. На тебе неможливо було не дивитись. Ти залишалась незбагненною для усіх і всіх часто дратувало, що ти поводишся лишень так, як сама вважаєш за потрібне. Як ти мене цим захоплювала! Зі самого дитинства я дивилась на цю чудо-дівчину, яких більше в цьому світі нема. Я не заздрила, я не прагнула бути такою як ти, бо знала, що це не можливо – таких як ти Господь у світ шле лічені одиниці. Я просто захоплювалась…
Я завжди цікавилась твоїм життям. До мене долітали різні подробиці від спільних знайомих і я продовжувала тобою захоплюватись, твоя екстраординарність з роками лиш збільшувалась. Тебе діставали попріканнями, вмовляннями і повчаннями, а ти незважаючи на всіх продовжувала залишатись тобою.
Згодом до мене дійшли звістки про те, що настав нелегкий пагубний період і які невдачі траплялись в твоєму житті. Я довідалась, що ти тоді була у важкому моральному стані. Але ти і тоді не зламалась, ти пережила все і знову повернулась до попереднього – ставши тою унікальною.
Відколи я повернулась мені два рази пощастило – двічі випадково зустріти тебе на вулиці. Ти мене навіть одразу впізнавала. Ти завжди була щиро привітна зі мною, ми ніколи не були ні приятелями, ні тим паче друзями, але ми могли завжди знайти тему для розмови.
Я завжди пам’ятала ті чи інші подробиці твого життя. Скажімо день народження. Може, ти думала, що я вітаю тебе згідно нагадувань соцмережі, але мої вітання були щирі.
Ти – єдина у людина у цілому світі про яку я можу сказати, що має мій схожий музичний смак. Моя музична «різношерстість» є незбагненною, але саме ти – єдина людина з якою в музиці мені можуть трапитись численні збіги. Зізнаюсь ще – більша половина аудіо записів з мого MP3 плеєра – почерпнуті з твоїх плейлистів. Важлива деталь: ти – людина, яка ввела мене у світ джазу. Я чудово пам’ятаю той вечір коли ти мені сказала, що обожнюєш джаз і ввімкнула кілька пісень аби і я їх почула. Відтоді на джаз підсіла і я – так, він дійсно грандіозний.
Вчора я відчула, що гублю тебе. Неможливо загубити людину, яка твоєю ніколи не була і з якою нічого не пов’язує окрім хорошого давнього знайомства, отож… Добре, що тебе втратити неможливо. Прикро, що я відчуваю біль втрати.
Я усвідомлюю, що ймовірність навіть випадкових зустрічей сходить нанівець. Чи згадуватиму я тебе тепер, коли майже щодня проїжджатиму мимо дому, де ти живеш? Уже відчуваю, що згадуватиму…
Сенс відсутній – ми ніколи не станемо людьми, які можуть мати щось спільне в житті. Проте я досі захоплююсь тобою, як однією з найдивовижніших осіб, яких коли-небудь знала.
Ця пісня – одна з моїх улюблених. Я ладна слухати її годинами. Взяла я її, знову ж таки, від тебе. Ця публікація писалась під цю пісню – цієї ночі вона плавно заповнює ту болісну порожнечу, яка появилась в душі з відчуттям втрати тебе.
Єдине, що мені хотілось би тобі сказати – будь щасливою. Я палко і щиро тобі цього бажаю. Вважай, що це найбільші слова, які ладна тобі сказати, бо висловити щось інакше я не в силах. Я хочу саме цього – будь собою і будь щасливою, хай там що.
Вчора мій біль був незбагненним і недооціненим. Я й сама його не збагнула. Але якщо таке відчуття йде з душі, значить мені ти воістину важлива людина.
І якщо колись ти натрапиш на цього листа, то знай – я з дитинства тобою захоплювалась, захоплюсь досі, гадаю і решту життя продовжуватиму захоплюватись. Таких, як ти в цьому світі – лічені одиниці. І я рада, що в житті нам довелось зустрітись…
А ти, будь щаслива…
20.08.2013

Болісно, але зі захопленням,
Ольга Врублевська.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: