Прощавай, телефонний зв’язок!

Posted on

Нарешті це сталось! Ні, я не повністю стала недоступною у плані телефону, але прийняла рішення таки позбутись стаціонарного телефону в моєму помешканні. Якщо хтось думає про це, то прошу – ділюсь моїм досвідом. Якщо хтось не думає про таке – все одно можете прочитати про це марнотратство.
Причин більше, ніж одна:
По-перше: я абсолютно ним не користувалась. Виловити мене вдома практично неможливо, усі давно знають, що зі мною треба зв’язуватись тільки по мобільному. Сама з нього я теж ніколи не телефонувала – давно перейшла на мобільний зв’язок. Аргументації, які мені давали: «але ж інколи треба подзвонити на стаціонарний номер, в якийсь офіс, то з домашнього дешевше!» Може й так, але тоді, коли я з’являюсь дома всі офіси закриті давно… Тому – не користуюсь і годі.
По-друге: зайві витрати. Напряму пов’язано з першою переліченою причиною. Попри те, що не користуєшся платити треба непропорційно до використання телефону. Квитанція на 31 гривню в місяць може й не така обтяжлива, але я не виговорюю 30 гривень в місяць! В річному обсязі це виходить 372 гривні! Грубо кажучи я маю витрачати 1 гривню в день просто так! Так, це ж наче небагато – але не проговорюю однієї гривні щодня! Значно економніше буде телефонувати при потребі з мобільного телефону, витрачаючи лише на те, що дійсно виговорив.
По-третє: питання принципу. Ці тридцять гривень в місяць ідуть на утримання ще однієї держ.установи, яка не здатна компетентно справлятись зі своїми обов’язками, а утримувати ледарів я не маю жодного наміру.
Остання причина, в доказ до бездарності: мені прийшла до оплати квитанція більша, ніж в два рази! Це стало останньою краплею! Знову довелось виділити часу аби припертись до любих держ.працівників і почати виясняти що й до чого. Там стались якісь проблеми, вони щось не туди зарахували, сказали мені, що то проблема не в них, а в поштовому відділенні, де я платила і відіслали мене вирішувати справу деінде. Приперлась на пошту, там теж трішки посхарювалась, помилку таки визначили і перерахували як належно.
Аргументи сторонніх з цього приводу: «ти потратила багато часу на усунення цієї проблеми. За цей час ти могла б заробити більше і оплата квитанції не становила б для тебе проблеми, тож ти заощадила на квитанціях, але втратила імовірний заробіток.»
Так, мої шановні, ваші розрахунки вірні, за винятком одного – якщо ми з вами допускатимемо аби таке діялось і не звертатимемо на це жодної уваги, то помилки дедалі більше повторюватимуться. І якщо не вирішувати їх, не братись до усунення недоліків – в цій країні все котитиметься до чортиків. Тож я волію пожертвувати робочим часом і заробітком задля того аби потребувати від людей виконання їхніх обов’язків, тим паче, якщо вони утримуються і моїм грошовим внеском.
Але відходжу від теми. Під час написання заяви працівниця була вкрай нелюб’язною, я б сказала навіть грубою. Але заяву таки написано, згідно якої Укртелеком припиняє надавати мені свої послуги з 31-го серпня і от відтепер – за номером 251-14-43 до мене вже точно ніхто не додзвониться!
А ви ще далі утримуєте зайві сервіси?
01.09.2013

Не на проводі,
Ольга Врублевська.

Ну і звісно – вітаю усіх з першим днем осені! 😉

3 responses »

 1. А ще всякі різні люди своїми порадами харити не будуть 🙂

  Відповідь
  • Однозначно! Це неабияка перевага.
   І більше не буде перевірок на зразок: “а ти точно дома? ану зараз на домашній зателефоную”.

   Відповідь
 2. ну, у мене телефон зав”язаний з інтернетом, тож відключити його я не можу. але коли я ним не користувалася і інтернет не проводила – писали заяву щоб поставити його на паузу. взагалі у телекомі купа людей стоять по чергах, щоб вимкнути або призупинити телефони)

  Відповідь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: