Щастя знайшло добру людину і які відчуття від радості інших.

Posted on

Коли раптово тебе настигає звістка про те, що дорога тобі людина щаслива з’являються крила за спиною. Здається власним перемогам у житті не так тішишся, як цій звістці.
Цілий день носишся в цьому стані ейфорії і розповідаєш усім:  «Пам’ятаєш я тобі розповідала про… ? так от, ти не уявляєш, що трапилось!» іншим людям, звісно же ж, байдуже. Вони не знають про кого йде мова і їм якось нічого не зміниться. Але ти не можеш не ділитись цією інформацією життя іншої особи – бо ця особа тобі надто цінна.
Перемотуєш безперестанку в голові кілька єдиних почутих речень і не припиняєш тішитися. Найбільше значення прожитого дня полягає саме у одержаній звістці про те, що хтось щасливий. Серед всіх проблем і негараздів які можуть існувати актуально в тебе, все блідне на фоні отриманої новини.
Важливість людини в житті можна «виміряти» тим, як радієш її успіхам. Якщо воістину бажаєш найкращого, то настанню цього кращого щиро торжествуєш, більше аніж власним досягненням. Твоєї причетності до перемог, успіхів і радостей цієї людини немає, але тобі весело. Ти відчуваєш нотки щастя в голосі і перед очима чітко вимальовується картина обличчя дорогої тобі людини. Тобі не відомі подробиці, але ти і не хочеш їх знати. Не треба задаватись питаннями що і чому, коли і як, це все другорядне, бо ти знаєш найважливіше – дорога тобі людина щаслива! І коли людина, яку вважаєш взірцем, кращою з кращих – є щасливою геть все втрачає зміст. Все одно як, але щастя є і воно нарешті знайшло свого повноправного власника.
Здається вчора весь світ раптово зупинився, усміхнувся і почав життя заново. Здається вчора сонце сіяло так ясно аби подарувати побільше щастя тій людині. Здається вчора весь світ втратив все чим жив до того, бо у ньому з’явилась нова суть – щастя безмежно прекрасної людини.
Я знаю, що ти цього прагнула. Я певна, що ти як ніяка інша людина в цьому світі заслуговуєш на щастя. Я відчула вчора якою ти є щасливою. Ти вимріяла своє життя і ось у ньому все так, як ти того прагнула. Час минав і довелось довго чекати, але мабуть воно того варте. Все стало на свої місця і мрії здійснились.  Мою радість за тебе описати словами неможливо. Я нетерпляче чекаю нагоди обійняти тебе і зазирнути у твої щасливі очі. А поки я  радію, бо ти щаслива. Все так як і має бути. Головне будь такою щасливою…
Я щодня проїжджатиму місцями де ти тепер мешкаєш. Це ще один привід для моєї радості. Ти зовсім поруч і ти щаслива, здається це все, в чому я зараз бачу сенс. Ти вкотре закріплюєшся в моїх очах як взірець людини, твій особистий досвід підкреслює, що в житті стає все так, як ми того хочемо «було б бажання, а можливість знайдеться».
Дякую тобі за підтримку, яку я отримувала від тебе впродовж життя. Дякую тобі за наснагу, якої ти мені надаєш. Дякую тобі за захоплення щодо тебе, яке мене вже довгі роки сповнює. Я завжди знаю, що ти – людина до якої можна звертатись за порадою і розрадою, хай навіть між нами роки різниці. Дякую тобі за те, що ти така є. Я горджусь тим, що ми родичі. Бо безперечно – ти чудова… і щаслива! Хто-хто, а саме ти на це заслужила.

Коли у вас є важлива людина неважливо як часто ви бачитесь, які стосунки вас пов’язують, яку роль ви відіграєте у її житті. Найважливіше те, що вона і її особисте щастя вам вагомі. Цінуйте те, що вам дороге. І радійте щастю близьких…
І ще: можна я кожного окремого читача попрошу усміхнутись? 🙂
Я не можу переповісти усіх подробиць, однак одна дуже хороша особа, яка завжди ставиться з пошаною, розумінням, людяністю і добром до інших цими днями стала щасливою… Це підтвердження, що добрим людям добро повертається сторицею.
07.10.2013

Щаслива щастю щасливої,
Ольга Врублевська

One response »

  1. Сповіщення: Традиційна риска – згадуючи що було… | опосередкована щирість

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: