Чудова нагода повернутись у дитинство…

Posted on

У такі холодні дні варіантів як провести час за межами дому не так вже й багато.
Мій вчорашній варіант був піти у кіно. Я не сильний прихильник кінематографу, не бачила сотні відомих іншим фільмів і відвідую кінотеатри вкрай рідко, але вчорашня подія була того варта. Вчора я побачила фільм «Іван Сила».
Спочатку коли чула, що буде якийсь такий фільм не думала, що він приверне мою увагу – мов не мій жанр, щось про чоловіка, що встановлював силові рекорди – не звернула уваги. Але до перегляду надихнули оця стаття і особливо оця стаття (окрема велика подяка Володимиру Помф’юку – переглянувши фільм зрозуміла і відчула на собі описані ним емоції). Прийшовши в кінотеатр ще не була цілком певна що саме я побачу. Але побачене годі було навіть уявити, захват, що сповнює варто постаратись описати.
Якщо брати коротко, то фільм ґрунтується на реальних подіях про хлопця-богатиря з Карпат, який приїхавши на роботу у велике місто і отримуючи там роботу згодом проявляє себе як людина з унікальними здібностями, що відкриває йому шлях до чемпіонства та блискучої кар’єри силача в цирку. Фільм показує, як він знаходить собі друзів, об’їжджає багато країн світу, перемагає у двобоях, викликає захват у публіки і в решті-решт він таки повернувся у рідні краї… вся сюжетна лінія надто цікава і ви просто таки не відриваєте погляду.
Але так сказати – банально.
Півтори години. Півтори години я була дитиною, захоплено вдивлялась в екран, безперестанно усміхалась і співпереживала турботам головного героя. Я була в казці, яка зачаровує і надихає.
Я вийшла сповнена радощів зі залу, і навіть зараз, вночі, я пишу ці рядки, а пережиті від фільму емоції мене досі не покинули.
Я не знавець кіно, аби шукати там ляпи і трактувати, що могло б бути краще, що вдалось чи не вдалось з технічної точки зору. Я не хочу зосереджуватись хто з акторів міг би зіграти краще, а хто ні. Мені не потрібен Голівуд чи кіно на кшталт їхніх. Мені потрібно щось, що здатне відірвати мене на мить від реальності, дати мозку розслабитись і заспокоїтись. Хіба ви не з цими цілями дивитесь фільми – не для розслаблення і відпочинку?
Опускаючи всі деталі цінність має те, як саме ти, глядач, почуваєшся під час перегляду. «Іван Сила» – це кіно, яке заслуговує на увагу кожного. Вже хоч б тому, що він наділений унікальною здатністю – дітям дарувати казку, дорослих повертати у дитинство. Далеко не кожна стрічка здатна ТАК зачепити за живе.
Я вчора була завороженою дитиною. Гадаю фільм цей ще передивлюсь, бо несе він відчуття тепла, спокою, радості і повторюю – повертає назад у часі.
Звісно, не може не тішити – фільм український, тому якщо в нас роблять такі  фільми – є майбутнє! І чудовий слоган фільму “Правда завжди переможе!”
Насправді всі слова про цей фільм не передадуть і крихти його суті – тому користайте з нагоди допоки фільм ще в кінотеатрах – беріть своїх близьких людей і мерщій на перегляд – не пошкодуєте!
14.10.2013

Абсолютно всім рекомендую!!
Ольга Врублевська

One response »

  1. Сповіщення: Традиційна риска – згадуючи що було… | опосередкована щирість

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: