Специфічна категорія чоловіків.

Posted on

Особам до 16-ти років читати не рекомендовано.
Публікація не містить наукових підґрунть, не скерована на образу будь-кого, все написане являється виключно роздумами автора.
Сподіваюсь читачі не сприймуть різко зачеплення таких аргументів і підтримають розумною дискусією дорослих людей.

Маю одну подругу, дещо старшу за мене, різкішу  і значно зухвалу. І от пригадую одного разу ми якось дійшли до теми обговорення чоловіків, а якщо точніше, то це стосувалось конкретно певних осіб.
І тоді моя подруга мені сказала: «він із тої категорії чоловіків, яким хочеться дати одну-єдину пораду: “хлопе, знайди собі когось, кого потра..ти“». Я на такі слова обурилась і сказала, що вона неправа. Мов чого вона судить людину, якщо ця людина чимось неприйнятна, то ймовірно тут розбіжність в характерах і ні при чім тут неповноцінне статеве життя, що вона собі вигадує.
На що вона мені сказала: «Це не я, Оль, вигадую, це ще Фрейд зазначав: має людина інстинкт до задоволення і якщо не розряджає ту енергію, що її сповнює, то ця енергія скеровуються в інше русло. От і отримуємо в суспільстві таких нестерпних людей. Тут реально дивлячись на отаких чоловіків як –він- бачиш для нього єдине рішення – нехай здійснить безпосередньо те бажання, що його сповнює».
На той час я залишалась при моїй думці і з твердженням подруги не погоджувалась. Але от коли минуло пару років, мені виразно пригадались ті її слова, ймовірно тому, що я особисто познайомилась з людиною, яку можна віднести до цієї категорії.
Реально – я не уявляла, що такі люди існують, але тепер переконуюсь, що таки свого часу подруга певним чином мала рацію.
Ні, я не хочу вдарятись в тонкощі психоаналізу, хоч і свого часу багато вивчала із теорій Фрейда, і тим паче не хочу стверджувати, що люди які не живуть статевим життям мають якісь вади. Хай там як, але не у всіх в наш час в особистому житті все гаразд – і люди цілком «нормальні». Але тим не менше, спостерігаючи за тим, як деяких чоловіків (може таке і з жінками буває, але помічаю більше за чоловіками) просто таки кидає в крайнощі і вони втрачаючи розум ну таки банально страдають фігнею, я мимоволі згадую колись прочитане і наводжу висновки, що таки в чомусь Фрейд був правий, а якщо ще точніше, то правою була моя подруга. Бо інколи ці нестерпні особи настільки страдають фігнею і намагаються її перенести на інших, що таки хочеться забути про ввічливість і сказати людині ту саму елементарну пораду, висловлену моєю подругою: «хлопе, знайди собі когось, кого ….»

04.04.2014

Спостерігаю і ледве терплю,
Ольга Врублевська

Як саркастичний додаток: картинка, що на днях промайнула у стрічці соц.мережі:

27 responses »

 1. Я тут трошки не зрозуміла проблематики, на яку пропонується дискутувати) наявність таких людей? наявність таких потреб?
  У будь-якому випадку, я погоджуся цілком і повністю із вашою подругою, я теж не психолог щоб дати якусь наукову оцінку, тож скористаюся банальним життєвим досвідом:
  1. Часто активність у пошуку задоволення сексуальних потреб залежить не тільки від темпераменту, але й від багатьох інших факторв – починаючи від дитячих комплексів і закінчуючи способом життя.
  2. Така активність часто здійснюється для самоствердження або під тиском оточення.
  3. Інколи стосунки настільки набридають, що хочеться залишити від них тільки одну складову. Але от признатися собі у такому інколи важко, тож цей прихований фактор починають відчувати інші люди.
  4. Бувають просто такі, що не пропускають жодної спідниці/штанів (ледь згадала коректний вислів на зміну нецензурному))))) і їм справді до певного віку/статусу/великого кохання буде хотітись виключно сексу, бажано різного.
  5. Стосовно “втрачають розум і страждають фігнею” – це неминучий шлях для здобуття досвіду, який або буде в майбутньому використаний або ж нічому не навчить) Не всі можуть відразу і чітко оцінювати свої потреби та прагнення, зізнаватися собі у тому, що зараз наприклад, їм потрібен просто секс, а не стосунки. Або коли сексу довго немає, просто хочеться причетності до “нормального” життя, яке є у всіх крім нещасного суб”єкта.

  Це неповний перелік, який стосується як чоловіків, так і жінок.

  Відповідь
  • По-перше, заклик до дискусії був дещо не вірним, йшлось радше про розуміння, бо інколи мені на деякі мої статті присилали повідомлення: “нащо таке писати”.
   Загалом, Ви все влучно перерахували, тож не залишається як з Вами погодитись.

   Відповідь
 2. Гм. Тобто, в цьому дописі Ви стверджуєте, що всі люди, які не живуть статевим життям, ненормальні і мають якісь проблеми?
  Тобто, звідси слідує, що всі монахи\монахині або просто люди, які дотримуються ідеології дошлюбної стриманості і дошлюбної чистоти обов’язково мусять мати якісь вади? Якось не логічно, не можу з цим погодитись.

  Відповідь
  • Вочевидь Ви прочитали допис НЕ ретельно.
   Я аж ніяк так категорично не стверджувала.
   Початок останнього абзацу: не хочу стверджувати, що люди які не живуть статевим життям мають якісь вади. Хай там як, але не у всіх в наш час в особистому житті все гаразд – і люди цілком «нормальні».
   Я підкреслила мої переконання лиш стосовно деяких осіб, по яким можна зробити висновок, що саме цього досвіду у житті їм бракує.
   І щодо Ваших слів про монахів і монахинь… Я не маю права судити нікого, але часто у цих людей “природа бере своє”. Особисто знаю монаха, який кинув монашенство через те, що від нього завагітніла вже заміжня жінка. Чи взяти б до прикладу те, що при дослідженні деяких старовинних монастирів знаходили поруч “кладовища немовлят” – закопки дітей, яких потай народили монахині.
   Словом, у світі буває всяке.
   І “що природно – те не стидно”, не можна стверджувати, що цього не існує, є люди, яким бракує саме цього досвіду.

   Відповідь
   • Хіба життя не більше від їжі, тіло – не більш одежі?

   • Надто філософське твердження. Гадаю тут у кожного своя думка, зокрема я з ним не згідна.

   • Тоді я з Вами не згідний. Бо тут Ви стверджуєте, що людина – вибачте на слові, повинна бути твариною і повинна поводитися як тварина, бо, за Вашою ідеологією, це природньо, і на Ваш погляд, це не соромно. Однак людина – це не тварина, бо створена на образ Божий і на подобу Божу. Тобто, людина – більше за тварину, її життя більше від їжі та тваринних інстинктів, її тіло більше від одежі.

   • Шановний, вибачайте, але відколи це релігія проти статевих стосунків і прирівнює їх до “тварин”?
    Християнство суперечить дошлюбним статевим відносинам, оскільки сприяє більшому духовному розвитку двох людей, але при прийняті таїнства шлюбу нічого соромного у цьому нема і збільшення роду лише вітається.
    Чого вдавати що всі ці тематики нам далекі і казати що це не так, якщо всі на світ з’явились саме у цей спосіб? Чи може стверджувати, що наші батьки при нашому зачатті керувались лише інстинктом збереження роду і не отримували задоволення від власних стосунків?
    Це – природно і аж ніяк не тваринно, я вважаю, що нема чого тут відсахуватись.

   • Ви правильно зауважили, що дошлюбні статеві стосунки вважаються гріхом, однак забули також про те, що зрада, тобто, статеві стосунки не з подругом\подругою теж вважаються гріхом, а також, вживання будь-яких контрацептивних засобів абортативної чи неабортативної дії теж вважається гріхом. Це все прояви нестриманості, коли людина живе як тварина не як Божа дитина.
    Бог зробив розмноження приємним не для того, аби людина розділяла секс від розмноження і не для того, щоби людина була залежна від задоволення чи сексу.

 3. Ну я знаю, бо сам бачив, що у жінок таке є. Вони починають впадати в якийсь маразм, плести якийсь брєд, робити якісь дурниці, впадати в крайнощі… “маразм старой девы”, я б так назвав. Так і хочеться, щоб її добряче хтось відтр_хав. Можливо це пояснюеться тим, що через відсутність сексу у тих людей не оптимальне співвідношеня гормонів дофаміну, окситоцину…, що призводить до проблем в психіці. Монахи можливо компенсують відсутність сексу чимось іншим (духовним маю на увазі). Та не тільки монахи, а й звичайні люди знаходять собі якийсь “замінник”, але далеко не всі. Воно ще якимсь словом називається, здається “сублімація”. Хтось занадто релігіозний стає, хтось дрова розколює, як в фільмі “Укрощение строптивого” з італійським актором Челентано. А дехто цю відсутність компенсувати не може і починає страждати фігнею.

  Ось малюнок, який частково ілюструє мною сказане:

  Відповідь
 4. Тепер видно, що і для Вас настала весна, раз такі теми піднімаєте 🙂

  Відповідь
  • Ні, Олександре, тут справа не у весні.
   Я про цю публікацію думала давно, та щось не було як написати.
   Але оскільки ця особа, з якою в міру деяких обставин мені доводиться часто спілкуватись, мене (і інших!) вже конкретно дістала я виклала свої думки в публікації, є сподівання – може якось і на очі тій людині потрапить 🙂

   Відповідь
 5. Ну звісно що трапляються такі люди. Ба ще й навіть не такі трапляються. Загалом цей вислів, ‘знайди собі когось і ….’ часто вживається невиправдано, лайливо і тд. Тому в мене до його використання швидше негативне ставлення. Хоча дуже рідко він справді цілком доречний. Не всі гормони та енергію можна сублімувати.
  П.С. Не забуваймо, що не продається тільки любов. А секс – дуже древній товар. Тому адекватна людина може дати собі раду.

  Відповідь
  • Сьогодні більш-менш якісний товар – дорогий товар. Не кожному по кишені буде. Наприклад, якщо більш менш нормальну повію зняти то 600 – 800 грн. Розважитися 4 рази в місяць то 2400 – 3200 грн. Багато хто зарплати навіть такої не отримує. Любов не продається, зате приходить, коли її не просять. От бувають повії гарні такі, розумні, лагідні і фігура файна і поговорити можна, якусь навіть підтримку емоційну отримати, одним словом людина з нормальним характером. І от дивишся на таку і думаєш, чого так обставини склались, що вона стала повією. Часто це пояснюється тим, що або з дит. будинку, або ще якісь важкі життєві обставини. І шкода тобі її, але що поробиш. Професія залишить на ній свій відбиток. Потім їй світить скоріш за все алкоголізм, або наркоманія. Зато скільки є таких, які нічого з себе не представляють, ні тобі підтримки моральної, ні фігури, ні краси ну нічого, зато знайде собі якогось лоха і ще буде свою пику відкривати, якщо їй щось не так. А саме головне, що в більшості випадків сім”ю, дітей, чоловіка вона матиме, навідміну від тієї повії. Так подивишся на то все і в монастир захочеш піти 🙂

   Відповідь
   • Забув ще уточнити, що та друга категорія жінок, про яку я писав, то звичайні жінки, тобто я мав наувазі, що повіями вони не працюють. Вони взагалі ніким і ніде не працюють.

   • Є таке чуваче. Самому прикро дуже від того.

   • Олександре, ви все цікаво розписали, але виникає одне-єдине питання: чого це ви такий знавець проституції? 🙂

   • А от мені цікаво, чого у Вас виникло це питання 🙂 От якби Воробус щось про проституцію розказував і Ви б його запитали з чого це він такий знавець – то це одне, оскільки то Ваш приятель, і Ви його добре знаєте. А я невідомий Alex_V 🙂 Хто зна, що я за людина і про що, і звідки я можу знати 🙂

   • Я не добре знаю Воробуса, лиш спілкуємось отак в інтернеті 🙂
    І про Вас спитала жартома, от і дійсно хтозна звідки Ви таке знаєте 🙂

   • Ну я зрозумів, що жартома. Я і відповів жартома, але був трохи здивований питанню. І не так вже і не добре Ви знаєте Воробуса, там на його блозі ціла “Санта-барбара” була з ним і Вами у головній ролі. До того ж Ви ще якісь зустрічі разом з ним проводите у форматі 2 + 1.

   • Я завжди знала, що Ігорові публікації призведуть до руйнації моєї репутації 🙂
    Ми з Ігором вживу бачились тричі в житті, а так, то інколи можемо спілкуватись в інтернеті.
    Вся та Санта-барбара і будь-які інші згадки про мене – банальні жарти 🙂

  • В мене теж було доволі негативне ставлення до цього вислову, але тепер розумію, що він має свою логічну суть.

   Відповідь
 6. Руслан

  Уточніть, якою фігнею.

  Відповідь
  • Різноманітною, конкретизувати достеменно не можу.
   Суто “бабська” поведінка – скиглити, “а вона мені сказала, а я їй сказав, а тоді вона… і що би це могло означати? а якщо аналізувати за гороскопом, то он та мала би бути така, а вона не така” і багато проблем цієї людини базуються на чомусь такому.

   Відповідь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: