За що я люблю літні канікули…

Posted on

Знаю, заголовок майже як на школяра, адже для мене поняття літніх канікул вже давно нема – все одно працюю, та все ж їх я очікую з нетерпінням, аби бути радою за студентів і школярів.
Ні, не подумайте, що я така доброзичлива, просто канікули у студентів – це мій спокій.
А тепер детально. Поруч мого дому є кілька гуртожитків, вони – найгірше, що є у моєму тихому спокійному районі. Власне, лише через ці гуртожитки район і втрачає подекуди і тихість, і спокій. Якщо ще взимку більш-менш терпимо, то з настанням тепла все просто нестерпно!
Коротшою дорогою до мого дому ввечері просто неможливо йти – там одвічно зухвалі студенти нападають на людей аби їх обікрасти, нерідко були випадки, коли людину вдаряли чимось по голові завдаючи серйозних травм, а то й смерті.
В магазинах найдефіцитніший товар – хліб та майонез (здається нічим іншим вони не харчуються), а ще пиво, та для мене це не критично.
Але що найгірше – кожної ночі ці бісові студентики пиячать біля мого дому! Так, коли ти вертаєшся додому вони там п’яні вовтузяться, а ще викрикають і горланять пісень (хіт сезону – гімн України в їхньому п’яному виконанні), ще вони полюбляють хизуватись своїми тєлєфонними апаратами і вмикають на повну гучність якусь ідіотську пісню. В спеку спати з відчиненими вікнами неможливо, триває таке до пізньої ночі!
До прикладу також просто посеред вулиці можна застати калюжу блювоти.
Можна ще сюди додати, що ці особи чітко вирізняються серед натовпу, до прикладу у громадському транспорті – це ті, що найголосніше репетують, вмикають свої мобільні і «викидають» понти (невідомо перед ким) про те, які вони круті і як вони багато бухають.
Тож – так! Я обожнюю літні канікули, коли ці малолітні бидло-індивіди, за якими плаче колонія для неповнолітніх, їдуть до себе додому.
Здогадуюсь, що чимало осіб зможе мене критикувати, мовляв Львів – великий культурний центр і саме тому в це місто має з’їжджатись багацько люду. Та до індивідів з тих вище перелічених інакше як «понаєхалі» я сказати й не можу!
Освіта – має покращувати людину, збагачувати її та розвивати. Цих осіб ніщо таке і не цікавить – їм лиш би вирватись з батьківського дому, тринькати гроші, що дають їм батьки, які вкалують аби чадо здобуло освітою кращого життя, пиячити і гульбанити. Потім вони приїжджають у свої Замиськівці і викидають понти «я ві Львові сильно гульбаню, я туво самий крутіший, бо я сі вмудряю бухати, курити, ніц не робити і тіко гроші батіні тратити».
Я знаю, що мені зараз можуть написати, що треба поблажливіше ставитись до молодого покоління, адже проблема у вихованні і все таке. Та мене це не стосується. Я – спокійний громадянин, який бажає спокою в своєму домі, натомість коли пізніми вечорами я повертаюсь додому мені доводиться зжимати в кишені балончик, аби бути в разі чого готовою до раптового нападу.
Тому: я з нетерпінням чекаю на літні канікули, коли моя вуличка здобуде мир і спокій, аж до вересня! Тоді найгірше – ми з мешканцями традиційно закупляємо наперед хлібу і знаємо, що вечорами краще не ходити – всі кричать, матюкаються, розпивають алкоголь.
Проблема у вихованні, кажете ви? Ну що ж – треба краще дітей виховувати, щоб не було соромно, коли вони кудись «понаїдуть».

І додам: я не маю нічого проти осіб, що приїжджають вчитись в інше місто. В мене чимало таких знайомих, друзів. Все гаразд, коли людина культурна, вчиться, розвивається, поважає інших, а не викидає «понти» і ганьбить чуже місто.
Якщо після прочитання даної публікації вам захочеться мене назвати злюкою, стервозною, підлою чи що там ще – традиційно, для мене це чудові компліменти, не соромтесь, пишіть.
(писати про мене погане можна всім, окрім В.Помф’юка, я знаю, що ти напишеш! 🙂 ).

27.05.2014

Чекаю на літо,
Ольга Врублевська

P.S. І це не лише моя проблема! Якось і Воробус писав про “ПАНАЄХАЛА”

15 responses »

 1. схожа проблема в усіх жителів, які мають поруч з будинками парки. зимою все чудово, а ось влітку – крики, воплі, п”яні верески та інший шлак іноді до 4 ранку. і ці свині місцеві, нікуди не їдуть(

  Відповідь
  • В мене біля дому кіоск, де попри всі заборони продають алкоголь цілодобово.
   Неодноразово викликали міліцію, скаржились ітд, та це власність якогось високопоставленого міліціонера і ніхто нічого не робить. Інколи окрім студентів місцеві свині теж пиячать.

   Відповідь
 2. Є варіант (підходить і для парків): скєнтуватися з дільничним міліціонером і періодично запрошувати його до себе в гості 😀

  Відповідь
  • Розсмішив! Не раз пробували викликати – толку нуль!
   Один раз хтось викликав, бо вони бились. Поки мєнт приїхав вони побились, помирились, попиячили і розійшлись. Ще потім людині влетіло за фальшивий виклик.
   Ти так віриш у “доблесну” міліцію? Тоді перечитай статті, де я писала про міліцію і розвій свої переконання, якщо вони в тебе є.

   Відповідь
 3. Як завжди одвічні проблеми нашого суспільства: рагулізм, та невиконання правоохоронними органами своїх функцій, а з іншого боку, коли дивишся на правоохоронні органи, то ловиш себе на думці, що краще мати справу з рагулями без погонів ніж у них. Що до причин цих явищ, то тут треба писати не комент а окрему дисертацію.

  Відповідь
  • Так, коментарем не обійтись 🙂
   І цілком згідна, що краще вже мати справу просто з рагулями, аніж з міліцейськими рагулями.

   Відповідь
 4. Адміністративний кодекс України:

  Стаття 178. Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді

  Розпивання спиртних напоїв на вулицях, на стадіонах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших громадських місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж спиртних напоїв на розлив дозволений виконавчим органом сільської, селищної, міської ради, або поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, –

  тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після застосування заходів адміністративного стягнення, –

  тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за розпивання спиртних напоїв у громадських місцях або появу в громадських місцях у п’яному вигляді, –

  тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, а у виняткових випадках, якщо за обставинами справи і з урахуванням особи порушника застосування цих заходів буде визнано недостатнім, — адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

  Коли я працював в народній дружині, то єдиний випадок коли я проводив затримання – два студенти ЮРИСТИ, які порушували цю статтю. Враховуючи те що вони ще й чинили страшенний опір, їм дали щось більше за штраф.

  Власне думаю цю проблему при сильному бажанні можна пофіксити в світлі подій цієї зими, навіть не контактуючи з міліцією. В Львові є якась муніципальна дружина…

  Відповідь
  • Розписав так багато, тільки толку нуль.
   Муніципальна дружина вже пару років намагається прикрити кіоск біля дому, що повсякчас продає алкоголь – до тепер нічого не вдалось, їм лише погрожують і все таке. Так що діло – до лампочки.

   Відповідь
 5. задам таке риторичне питання, а зараз ви бачили щоб міліціонери ходили у парках чи інших громадських місцях де якраз пиво пити не можна????

  про що тут далі можна говорити…

  Відповідь
 6. як варіант, підібрати собі більш спокійне місце для життя в іншому районі подалі від гуртожитків та студентів

  Відповідь
  • Ну знаєте, якби я ще винаймала квартиру – куди не йшло, а з’їжджати з власної квартири з ремонтом через цей рагулізм?
   Якщо всі з’їдуть, то рагулі будуть далі розводитись, їх треба викорінювати в інший спосіб.

   Відповідь
 7. Омелько Косопизд

  Бидло-гопників так просто не позбутися , зміст їхнього існування заключається в тому ,щоб поласувати спиртними напоями, “щеманути лаха” , потрапити на облік до дільничого( щоб потім хизуватися серед таких як вони “тіпа Вася мусар мені статтю шиє”, горланити шансон під будинком.

  Відповідь
  • Дещо лякає Ваша обізнаність про життєві принципи гопніки 🙂 а в тім, ці принципи мене не стосуються. Чому я просто не можу нормально жити?!

   Відповідь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: