Ідеальна робота чекає на мене … у пеклі!

Posted on

Нещодавно подумавши я усвідомила, що найідеальніше працевлаштування може чекати на мене у пеклі. От попаду я туди, якийсь чортяка помітить мій робочий потенціал і призначить мене керівником якогось пекельного відділу. Я стоятиму з бляшанкою олії і підливатиму її у вогонь аби якісь поганські душі квапились і виконували ревно свою роботу. А чортяка мене хвалитиме, що так заставляю їх працювати.
Чому я дійшла до таких роздумів? Розповім по порядку…
Ось уже другий тиждень на моїй вулиці нема гарячої води і не буде до 2-го липня. Що мене найбільше обурило – не було попередження про вимкнення. Звісно насамперед я передзвонила і влаштувала наганяй моєму ЖЕКу, адже оголошення хоча б можна було вчепити. Відповідь: «Ой, оголошення… та то певно якісь бешкетники зірвали, ми клеїли» – факт, в інших під’їздах клеїли, але у моєму не було! Я дуже прискіплива і щодня зупиняюсь біля дошки оголошень аби прочитати що робиться, оголошень там не було! За кілька годин після мого дзвінка з’явилось свіжо наклеєне оголошення про припинення гарячого водопостачання.

Але це ще не все. Робітники, що виконують роботи!.. Вашу дивізію, де ви їх набрали?! Ці нероби перерили всю вулицю так, що ні пройти, ні проїхати. Робити щось вони зовсім не квапляться. Зранку виходжу – стоять, п’ють пиво, похмеляються. Впродовж дня один-двоє щось роблять, решта – п’ють пиво з місцевими алкоголіками. В обід – всі п’ють пиво. Мають працювати до 6-ї, а вже о пів на 6 і духу їхнього нема (вочевидь пиво замінюється горілкою)! А говорити з ними про те, як виконується робота і чому вони так повільно роблять просто неможливо, у відповідь одразу лине лайка і матюки.
І от спостерігаючи за цим процесом, з темпами якого води у мене не буде до осені, я усвідомила, що моя б воля – я би стояла над ними з батогом і лупасила би при кожному лиш погляді в сторону від роботи. І щоб ніхто не смів в коментарях мені писати про права робітників і жорстоке ставлення до людей – терпіти не можу осіб, що безвідповідально виконують покладені на них функції!
На щастя, я відвідую басейн і душ можу прийняти там, але як же люди з маленькими дітьми, старші особи? За що вони мають терпіти?
Так-так, зараз мені хтось розведе балачки, що ремонт труб – необхідна профілактика, але це неможливо, щоб роботу виконували такі нероби!
Словом, чекаю до 2-го липня. Якщо не відновлять гаряче водопостачання – я прикладу всіх зусиль аби цим горе-працівникам було непереливки.

Мої любі читачі, сподіваюсь, до речі, що ви розумієте саркастичний тон таких публікацій – про пекло і жорстоке ставлення я звісно не всерйоз, а жартома, хоча якщо добре подумати……

і пісенька про шосе до пекла під настрій 🙂

27.06.2014

Дівчина з чортячим характером, 🙂
Ольга Врублевська

P.S. і на цій ноті я вирушаю у мандри, все одно вдома зараз нема що робити без гарячої-то води 🙂 Отож, найближчі дні без публікацій. Враження, як завжди, при поверненні.

11 responses »

 1. Karpatska_Mavka

  В нас у Рогатині паруроків тому ходив такий віршик про от таких “хороших працівників”.

  Чорний ніс, червоні очі, то С***нькові робочі.

  Відповідь
 2. Колись мав необережність запросити сантехніка із нашого Жеку, бо була потреба змінити труби у ванні. Взагалі я мирний і спокійний чоловік, але під кінець… думав що таки його приб’ю 🙂 Сам процес розтягнувся на кільки днів, що вреші я зачинив двері і сказав, що не випущу його поки він не закінчить свою роботу :).

  Нажаль працівники наших Жеків ще ті кадри, про Європу говорити не доводиться поки в наших людей буде таке ставлення до роботи.

  Відповідь
  • В наших реаліях тільки наглість стосовно них може допомогти. Наче і хочеш з людьми “по-людськи”, але ж на голову вилазять!

   Відповідь
 3. Як я тебе розумію. В мене до 5 червня не було води. З травня. Десь місяць. Це така неповага і хамство, що жах.

  Відповідь
  • Я б все прийняла, бо розумію, що ніщо не вічне і рано чи пізно доводиться ремонтувати, але щоб така байдужість до роботи!! це просто жах!

   Відповідь
 4. а в нас, благо, обіцяли, що 2 тижні не буде води, але за 2,5 дні зробили все)

  Відповідь
 5. То, що гарячої води у вас немає, то зле. Але з іншого боку ваш співмешканець (дальній родич) не буде марнотратно переводити воду 🙂

  P.s. Чи ви того родича вже позбулися?

  Відповідь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: