Не загубитись у світі – сутність братерства

Posted on

з братом ВолодимиромІнколи я дивуюсь людям, які рідко спілкуються зі своїми рідними братами/сестрами. Мені важко зрозуміти як ці люди зідзвонюються між собою раз в місяць і ще рідше бачаться, не маючи уявляння що відбувається з їх братом/сестрою.
В той же час для чималої кількості осіб мої стосунки з рідним братом щось дивовижне – люди постійно кажуть які в нас хороші взаємини, як дивно і добре часто спілкуватись, щотижня обмінюватись новинами, принаймні раз у два тижні зустрічатись. Але для мене такі наші відносини – щось звичайне.
Два вищеописані контрапункти мені видавались дивними – мов що вам заважає мати хороші стосунки з рідними.

Після серії роздумів подумала, що мабуть таки факт – наші стосунки дійсно дуже хороші. І мабуть причиною тому пережиті разом сімейні обставини: виросли практично без материнської опіки, згодом в юному віці похоронили батька, опікуємось старенькою бабцею, в якої крім нас двох нікого з рідних не залишилось, а у житті нас завжди супроводжувала самостійність як потреба та обов’язок. Втрачаючи одних близьких вчишся берегти інших – розуміючи як мало тих, хто залишився з тобою. Серед низки випробувань та підніжок, які тобі ставить доля важливо не загубитись у світі і зберегти бодай когось рідного, хто не підведе.
Вочевидь, стосунки цінуються коли розумієш, що кількість рідних людей, яким можна довіряти вкрай обмежена. Коли розумієш, що щоб пережити усі випробування потрібно заручитись підтримкою когось – когось рідного, в кому можна бути певним, з ким ти однієї крові і поділяєш спільне минуле.
Я воістину дуже люблю і ціную мого брата, як дивовижну людину, до котрої завжди можу звернутись.
Тим людям, які дивуються нашим стосункам – покваптесь налагодити свої взаємини. Звісно, трапляються суперечки і конфлікти інтересів, та все це такі дріб’язковості на фоні міцної довіри, яку можна мати до людини. Мати рідного брата чи сестру – це надзвичайний скарб, який одного разу і ви навчитесь цінувати – коли життєві випробування вдарять і по вас.
Цінуйте те, що маєте.

22.09.2014

дякую, що Ти є,
твоя вічно маленька сестра.

2 responses »

 1. Відносини братів/сестер між собою залежить від того, які у них характери. Можуть бути настільки протилежні характери, що вони будуть ненавидіти один одного, і постійно загризатись між собою. Коли тобі не до вподоби якась чужа людина, то ти посилаєш її як найдалі і не спілкуєшся. А з братом чи сестрою не завжди таке вийде, наприклад, якщо живеш під одним дахом. Так що в деяких випадках, стосунки більш-менш налагоджуються тоді, коли вони починають жити окремо та розуміти що друзі – це одне, друзі – то не рідні по крові, з ними нема спільних батьків і тд. і взагалі, то зовсім інша категорія людей.
  І взагалі, кому як повезе з братом/сестрою. Може бути такий брат, чи сестра, які весь час буде створювати тільки проблемі у сім”ї – наприклад якийсь алкоголік, наркоман, злодій і тд. Толку з нього ніякого, тільки одні проблеми. Друга можна послати нафіг, якщо він на то заслуговує, а брата куди дінеш? І тут справа може бути не в батьках, що погано виховали, вони якраз могли його нормально виховувати, а справа в тому, що народився виродок, у якого мозок не здатний відчувати міру, адекватно оцінювати наслідки і воно буде пиячити та колотись, хоч ти його майже до смерті забий, щоб більше не пив, або не коловся, а воно і далі потихеньку щось з дому винесе, або десь вкраде, здасть то в ломбарді і знову вмажеться собі.

  Відповідь
  • Олександре, дякую!
   Я ЧЕСНО Вам кажу: хотіла написати абзац якось в цьому ж дусі, але в результаті звести його до підсумку, що все одно брати можуть бути важливими, але вирішила не писати, бо… знала, що на цю тему напишете Ви!
   От знала і все! 🙂

   Відповідь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: