Щирість при боязні втрати і моя маленька дівчинка

Posted on

Моя нова робота – причина нечастої появи публікацій. Із новими етапами життя з’явились нові вагомі обов’язки, тож подекуди дуже бракує часу, а вечорами сковує втома.
Саме в зв’язку з роботою я завершила навчання з деякими моїми учнями, залишилось їх лиш кілька. Звісно серед них і моя люба учениця Оленка.
Коли виникло питання чи ходитиму я далі до неї, адже і в мене брак часу, і вона почала вчитись в гімназії і стала більш занятою ми з її мамою при зустрічі обговорювали що нам робити далі і як. Як виявилось, того вечора вона почула нашу розмову і вирішила мене провести аж до воріт. Раптом вона мені сказала: «Ви ж мене не лишите? Ви ж знаєте як я Вас люблю!» я її заспокоїла, що не можу її залишити.
Тим не менше, потім у мене наступала відпустка і я повідомила їй, що 10 днів мене не буде. Здається вона не повірила, принаймні того вечора вона знову мене проводжала до хвіртки і на прощання мовчки обняла, я запевняла її, що то лиш 10 днів, та вперше за весь цей час я бачила в її очах недовіру.
То була типова реакція, без фальші, без намагання щось приховати. Ми – люди завжди сприймаємо все спокійно, а при ризику втратити щось нам дороге починаємо хвилюватись. От і дитина розхвилювалась, бо якою б вона мені не здавалась зажди дорослою та в ті дві описані миті я бачила найбільшу щирість світу – щирість дитини. Я відчувала здивування, що мала так хвилюється через можливу втрату мене і той же час була зворушена. А оте раптове «Ви ж знаєте як я Вас люблю» мені взагалі видалось найвідвертішим, що я коли-небудь чула. Міцно запало в душу…

Повернувшись з відпустки, я одразу ж зателефонувала її мамі і чую: «Оля! В нас тут без Вас таке творилось! Мала не хоче вчитись, відмовляється виконувати домашнє, вимагає зустрічі з Вами!»; – «Сьогодні до Вас вже не вирвусь, але завтра обов’язково приїду, перекажіть це їй».
На другий день ми з нею мали розмову, в якій я намагалась втриматись серйозною і не видати посмішки переповідала, що тій дорослій і поважній людині за яку я її вважаю (нагадаю, їй десять 🙂 ) не личить влаштовувати такі от акції протесту і шукали спільного компромісу.
Я дивилась з захопленням на цю… дитину (?) і згадувала останні два роки проведені з нею, те як вона перелякано дивилась на мене при першому нашому уроці і те як ми з нею стали близькими людьми. Я дивилась як змінилась вона, як зросла (і фізично, і духовно) і в цей час усвідомлювала, як поруч неї ці два роки виростала я.
Це моя дівчинка. Я не можу її вважати ні сестрою, ні подругою, ні аж надто сильно ученицею. Я не знаю як назвати її, але я знаю, що вона – моя. Рідня моїй душі, бо за два роки наші душі взаємодоповнювали і виховували одна-одну. І хай так буде далі, не знаю ще скільки часу, але хай буде. Я не можу її покинути. Бо хоч я – дурна і доросла, стримую мої емоції і не казала їй у відповідь як сильно її люблю, не обнімала на прощання так міцно як вона мене – я все ж так само сильно боялась її втратити.

30.09.2014

з присвятою моїй маленькій дівчинці,
Ольга Врублевська

One response »

  1. і не казала їй у відповідь як сильно її люблю

    так вже й не казала 😉
    Хоча… якщо 10, то може ще й рік-другий сюди не добереться, але навряд чи — вони зараз «продвинуті». Так що не тіш себе ілюзіями: таки сказала 🙂

    Відповідь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: