Ви дивитесь не з того поверху

Posted on

Коли вам здається, що ваш керівник несправедливий, вимогливий, суворий, набридливий і взагалі нічого не шарить – розслабтесь. Ви просто знаходитесь не на тому поверсі.
Що я маю на увазі.
Мені часто в житті  траплялось чути нарікання різних осіб мов “от він такий начальник, а елементарних речей не знає, він навіть уявлення не має як отут все відбувається.”
Розумієте в чому річ – ви працюєте в своєму відділі, займаєтесь окремими справами і свої обов’язки знаєте чітко, бачите все, що діється навколо вас і вам навіть здається, що ви розумієте як воно все функціонує. Вам поступають команди “зверху” і ви ще й дратуєтесь – легко подавати команди, а ви що там наверху робите? Навіть не знаєте що тут діється.
Просто річ в тому, що ви працюючи в свій справі знаходитесь на першому поверсі. Ви бачите все деталізовано і до дріб’язків. Ваше керівництво ж знаходиться на дев’ятому поверсі. Воно не бачить все так детально як ви, не бачить найменших речей, але воно бачить комплексну ситуацію – що відбувається навколо усього, усі загрози, що насуваються зі зовнішнього світу і які вашому погляду недоступні.

Саме тому я наводжу приклад поверхів – факт того, що начальство не знає дріб’язків не свідчить, що воно нічого не знає – воно бачить комплексну, масштабну ситуацію, захищаючи всю справу загалом як дитя від усіх загроз навколишнього середовища.
Насправді, я завжди дуже поважно ставлюсь до керівників підприємств – мабуть багаторічне вивчення економіки тому в знаки. Нарікати на осіб дуже легко, але якщо вдуматись, що ти інвестуєш свої кошти в справу, мордуєшся з усіма нашими держ.установами аби таки її відкрити, ризикуєш чи вдасться тобі все здійснити, недосипаєш ночей в переживаннях за справи, а потім ще й суттєву частину свого прибутку віддаєш державі (якщо згадати логіку книги “Атлант розправив плечі”, то ти свій прибуток віддаєш просто аби утримувати інших людей), то в кінцевому результаті можна й задатись запитанням чи не простіше піти на якусь фабрику і відпрацювавши свою зміну спокійно спати. Тому попросту знайте, що кожна зароблена копійка вартує зусиль.
Теж саме моє ставлення до ниючих осіб – чого ну от чого ти ниєш, що працюєш на когось? Не подобається – працюй на себе. Сам себе організуй, подивись як то не просто.
Як підсумок: керівники-тирани існують (як от на картинці). Але я переконана, що є серед них і такі як на нижній частині картинки. В мене зокрема начальство таке, чому дуже радію (більше кажучи в мене чудовий і взагалі найкращий начальник!). Минулі кілька днів я працювала над важливим проектом і ми з начальником ще щодня пізно ввечері спілкувались про вдосконалення цього проекту, я вклала в справу масу зусиль, але вони були полегшені, бо я отримувала і практичну і, що не менш важливо, моральну підтримку з боку керівництва, що придає натхнення і усвідомлення, що всі ми “в одному возі їдем”.
А тим хто нарікають – просто підніміться на поверх вище, якщо ви розумієте, що я маю на увазі 🙂

07.11.2014

сповнена працелюбності та натхнення,
Ольга Врубелвська

3 responses »

 1. а ще, майже всі, начальники люблять спочатку наїхати (накричати), а потім при розборі польотів, коли виявляється, що вони погарачкували – дуже мало з начальників вміють визнати свою вину і вибачитися!

  Відповідь
  • По-моєму Вам траплялись погані начальники. Я знаю людей, які визнають свою вину.

   Відповідь
  • Є різні начальники різних установ. Є ті, кого хтось по блату поставив, є ті, що самі все з нуля організували, бо у них хороші організаторські здібності є ті, що стали начальниками через те що вони хороші спеціалісти. Так що про тих начальників можна говорити по різному.

   Відповідь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: