Про що говорять жінки?

Posted on

Базується на спостереженнях впродовж 9-ти років відвідування басейну.

І мова піде геть не про те, що говорять давні подруги коли вони стрічаються за чашкою кави, а про що говорять незнайомі жінки, коли вони стикаються в якомусь місці.
Так-так, вони говорять! В роздягальнях басейну до прикладу жінки не просто говорять, а теревенять без упину! І причому рідко хто приходить вже у «своїй» компанії, вони говорять з незнайомками. Рейтинг цих розмов я складала роками…

1. Тема №1 , найобговорюваніша (!) – чоловіки. Ну звісно чоловіки, а як же інакше?! По більшості говорять про своїх. Здебільшого скаржаться і розповідають як з ними важко. Інколи влаштовується своєрідна суперечка «чий чоловік гірший», постійно звучать фрази на кшталт: «та то ще нічого, а от мій що вчудив!…» про це, до речі, говорять і жінки в робочому колективі, під час обіду скажімо. Подекуди коли я чую ці суцільні нарікання аж язик свербить сказати український вислів: «бачили очі що купували – тепер дивіться аж повилазьте», але я мовчу і ніколи не підтримую цих розмов, бо не можу зрозуміти навіщо «виносити сміття з хати» – маєш проблеми з чоловіком чи чимось він тебе не задовольняє – то обговори це з ним напряму, а не нарікай на нього чужим людям.

2. Робота, а особливо начальники (куди ж без них), за статистикою, яку я, знову ж таки, складала роками, у 90% випадків це нарікання. Робота погана, начальство ще гірше, зарплата жахлива, кожен день туди ходити набридло і так далі. Уявіть собі: прийшла зграя жіночок в роздягальню і всі вони жужать як погано працювати, аж моторошно робиться. У жіночих робочих колективах, до речі, паралельно до цієї теми виникає інша – плітки про співробітників. Найпоширеніші плітки це здогади хто чиїм коханцем/коханкою може бути, хто ким спить/спав/спатиме, усі діляться своїми здогадками та підозрами і потай обмовляють одна-одну.
3. Діти. Власні і чужі, але хвалять дітей також нечасто, радше обговорюють які з ними виникають проблеми.
4. Косметика. В яку ціну, де, скільки купила і як гарно обманула чоловіка, що насправді не всі гроші вгатила на косметику. Я, на жаль (точніше на щастя) теж в цих розмовах не компетентна, бо косметикою практично не користуюсь.
5. Дієти. Хто чого не їсть з метою схуднення. Скажу вам чесно – слухати обговорення цієї теми для мене є найскладнішим, бо інколи ну просто таки розпирає від реготу! Чого тільки жінки не начитуються і потім експериментують зі собою. Але мій улюблений випадок спостерігався в робочому колективі, як одна жіночка каже: «А я п’ю тільки зелений чай, бо від нього не поправляються!» і кидає собі в чашку 4 ложечки цукру!! 🙂
6.Плавання. Ну нарешті – якщо прийшли поплавати, то можна і обговорити які накачані тренери і деколи поділитись власним досвідом – який стиль вдається, який важчий.
7. Політика, складна ситуація в країні, «знання» щодо того як її покращити. І обговорюють це не лише українські жінки, а й італійські. Інколи сперечаються на цю тему.

Це такі найбільш масштабні теми. Є й інші. Зауважу, що цей рейтинг я формувала впродовж 9-ти років, почала складати ще в Італії, тому національність не має значення – жінки всюди жінки, але не всі вони такі, є винятки.
При зустрічі з подругами я теж не проти потеревенити, але зазвичай теми відрізняються від вищезазначених. Хоч і за собою іноді помічаю гріх “жіночої логіки”.
Проте, я завжди намагаюсь абстрагуватись від таких жіночих компаній, бо вважаю їх пагубними для свідомості, тож з принципу мовчу, через що мене часто вважають відлюдкуватою. А взагалі, у мене значно більше друзів чоловіків, аніж жінок і я завжди надавала перевагу чоловічому колективу (навіть у тому ж басейні – мужики прийшли на доріжку і пливуть, а жінки більше теревенять!). Бо з чоловіками ПРОСТІШЕ, най йому ґрець! Ніяких тобі дурних заздрощів “а ти так похудала“, “а я так жахливо виглядаю на твоєму фоні“, без пліток, дурних образ, але найважливіша риса за яку я поважаю чоловіків – прямолійний текст! От як воно є, так він і каже!

На завершення, щоб підняти вам настрій, я розповім одну реальну історію, яка трапилась зі мною нещодавно. Готуючись до важливої зустрічі з однією людиною (х), за два тижні питаю:
я: чи потрібно щоб я щось привезла?
х: ні, нічого не треба
я: може все таки треба, подумай
х: кажу тобі – нічого не треба, все є.
я: все таки подумай, може щось придумаєш, склади собі список
через тиждень:
я: ти подумала чи щось потрібно привезти? склала список?
х: та я тобі казала, що нічого не треба
я: (перераховую все, що можна привезти)
х: ні, нічого не треба, не вези нічого.
за день до зустрічі:
х: а що ти мені нічого не привезеш?
я: я ж тебе питала чи тобі щось треба – ти сказала нічого?!
х: так, я таке сказала, але ти що сама не могла подумати, щоб все таки мені привезти те, що я кажу не везти?
я: [тут у моїх думках почали звучати не дуже хороші слова]

А тепер питання до жінок: от ЯК тим нещасним чоловікам нас терпіти з такими-от вибриками?! Мені, якщо чесно, інколи аж жаль, що я на цей світ хлопом не вродилась…

22.01.2015

абстраговано,
Ольга Врублевська

14 responses »

 1. нащо тобі тим хлопом бути?))) горівку би пила)))))))))

  Відповідь
  • Нічого подібного.
   Була б я хлопом – простіше б мені жилось! 🙂
   По-перше, мене би ніяка стороння сволота не сміла б називати “сонечком”; “кицею” чи “пташечкою” (гррр, дратує!!)
   По-друге, я зараз якщо спілкуюсь з кимось з чоловіків (які мені є просто друзями!!), то неодмінно знайдеться хтось, хто прочитає мораль “та що про тебе люди подумають – навколо тебе вічно якісь мужики”.
   І т.д. і т.п. прикладів безліч. Як факт – чоловікам в світі живеться простіше!! 😀

   Відповідь
   • була би мужиком називали би тебе котя, зая ))))

    то неодмінно знайдеться хтось, хто прочитає мораль “та що про тебе люди подумають – навколо тебе вічно якісь мужики – та забий) я мало коли слухаю хто там що про мене думає.

    Ти – хороша, самодостатня дівчина і люд може просто заздрить)

   • Дякую за добрі слова, Ігоре!

 2. нє, не простіше. у них психіка по-іншому влаштована, і ті речі, які нас особливо не хвилюють, у їх головах роздуваються до космічних масштабів. так шо жінкою бути простіше) жінки простіше ставляться до критики, амбіцій, високих планок, невиправданих сподівань та прочої єресі. ну тобто здатні адекватно оцінити свої сили і змиритися з невдачами. а чоловік, навіть найспокійніший, такого собі у голові наверне, що хоч ховайся. просто вони все це переживають мовчки, а спілкування у житті ведуть по спрощеному сценарію (який нам так подобається!), щоб остаточно не з”їхати з глузду.))

  п.с. природно, я маю на увазі адекватних жінок, а не тих, для яких зламаний ніготь трагедія.

  Відповідь
  • Можливо Ви й праві, а у мене просто поверхневий погляд. Але це точно стосується лише адекватних жінок, а таких, на жаль, не багато. 🙂

   Відповідь
 3. Олю певно ви надто вже ідеалізуєте нас, хлопів :). У нас теж є свої специфічні теми для розмов. Якщо жінки говорять про одяг і косметику то хлопи у чоловічих роздягалках здебільшого обговорюють як Карпати вчора погано/добре зіграли (Воробус не дасть збрехати))) або як краще замочити того снайпера із 5-го рівня компютерної гри Call of duty або ще щось таке. І про роботу ми звісно теж говоримо, і про політику, і про вас, жінок. До речі є гарний фільм на цю тему “Про що говорять чоловіки”, якщо не бачили обовязково при нагоді переглянте.

  Відповідь
  • Павле-е-е-е! 😦
   Ну от – ви руйнуєте мої сподівання, що хоч чоловіки можуть бути ідеальними 🙂

   А щодо фільму – колись я я бачила його уривками, варто буде і справді переглянути.

   Відповідь
 4. Марушка

  Олька, от такі публікації в тебе на блозі радують мене найбільше. Ти, будучи дівчиною, можеш піддати все такому точному аналізу, а це прекрасно. Проте щось мені підказує, що бути чоловіком куди важче, ніж жінкою. Жінка, як показує досвід, ВІЧНО “нєдавольная” (“а шо такоє він сам винен”) і деколи мені здається, що це заразно:)

  Відповідь
 5. Колись я щось пробувала роздумувати на тему, з ким простіше у спілкуванні. Та однозначного висновку не дійшла. То якийсь час мене дратували мої знайомі дівчата, які постійно балакали тільки про замужі і пляцки – і я думала : “Ну, ви, і дурні, баби!” То потім дратували вже інші знайомі, тільки хлопці, які нили, що нормальних дівчат не буває, бо всі вони зараз курять і періодично влаштовують собі “неприпустимі” дівочі посиденьки. А чого варте послухати, як хлопці обговорюють зовнішність дівчат! та це просто. Я інколи просто виходжу з приміщення, бо не можу слухати всі ті дріб’язковості (“де ото годиться хлопові таке плести?!”)

  То ж висновку я дійшла одного – всі люди різні. І жінки, і чоловіки. І одні є, грубо кажучи, дурні. І інші теж.

  Проте в наш час однозначно краще бути жінкою 🙂 колись був спеціальний випуск програми “Без табу” – ще з Миколою Вереснем та Ольгою Герасим’юк,. Тема програми – хто кращий: жінки чи чоловіки? Пам’ятаю, що висновок був на користь жінок:)

  Відповідь
  • Знаєш, я погоджусь з тобою, що люди бувають різні і серед хлопів є такі, що просто facepalm імітуєш, однак мені чомусь значно більше в житті щастить на знайомство з адекватними чоловіками, аніж з адекватними жінками…

   Відповідь
 6. На змаганнях з жіночої логіки, з невеликим відривом переміг генератор випадкових чисел
  😉

  Відповідь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: