Зловживання національною приналежністю.

Posted on

Минулого тижня на мій службовий номер телефону (який можна відкопати в нетрях Інтернету) зателефонували з рекламною пропозицією.
До реклами я звикла, тож зазвичай від неї відкручуюсь, але тут була страшенно надокучлива дівиця від такого мобільного оператора як Київстар. І от дівиця видала фразу: «я бачу, що у вас номер МТС, як же так? А як же підтримка національного товару?!»
Задовбали, чесно.
По-перше, шановні представники компанії Київстар, навчіть своїх невігласів, що за правилами бізнес-етикету недоречно приплутувати аргументи на кшталт «підтримуйте національне». По-друге, в моєму баченні коли аргументують свої товари і послуги лише національною приналежністю – це ознака поганої якості. Для початку переконайте мене якістю пропонованих вами послуг, а вже тоді опирайтесь на національні риси. Хоча ваша компанія так сходить нанівець, що мабуть вам крім національної приналежності і справді більше нічим похизуватись.
А тепер щодо підтримки національного виробника, якою мене вже всі добряче дістали. Гадаю ця стаття нарветься на критику – байдуже.

Значить так: я не підтримую національних виробників. Всі все зрозуміли? О так, я  ганебний залишений свідомості споживач і мене треба зацькувати.
Допоки ще йдеться про бойкот російських товарів з метою нанесення шкоди економіці окупанта – я згідна, добре, до бойкоту долучаюсь.
Але коли мені починають нав’язувати товар, який я мала б придбати лише тому, що він український – це вже нестерпно.
Я – примхливий споживач. Грошенята мені з небес не падають, я їх заробляю нелегкою працею. Згідно мого складу розуму, зароблене я витрачаю лише раціонально і лише в якісну продукцію, яка не завдасть шкоди організму. І коли я підтримую щось корисне мені байдуже звідки воно. З якого переполоху я маю підтримувати національного неякісного виробника?
Та ні, якщо український товар якісний – звісна річ я його придбаю. Але підтримувати негідників, товар яких і близько не відповідає світовим стандартам якості, у який з метою максимізації прибутку впихається все, що можна всунути лиш би знизити витрати на виробництво, де у продукти харчування вкладається більше хімічних елементів, ніж перераховано в  таблиці Менделєєва, лише по тій причині, що вони бач українці – люди, ви що в голову вдарились?
З якого переполоху я ще маю свої гроші їм віддавати? Бо вони браття українці? А коли вони вирішують наскільки шкідливішим і дешевшим у стадії виробництва зробити товар вони дуже про українців думають? А ви ще їм грошенята притарабаньте, ну взагалі логіка.
Тепер про національні риси, якими мене вже теж всі добряче дістали.
Куди не глянь – той собі матом криє, але ж у нього національний гімн на мелодії телефону стоїть, той представник бидло спільноти в громадському транспорті себе виховано не вміє поводити, але що ти – в нього лєнточка синьо-жовта на куртці, той  рагуль-рагульом, на тротуарі припаркований, але ж у нього прапорець на бокових дзеркалах. Одні патріоти кругом. Я аж прям недопетраю звідкіля в цій країні стільки проблем з таким-то рівнем патріотизму. Ах, ну так – у цій країні вічно хтось інший винний у проблемах людей, ніхто і ніколи своєї вини не визнає.
Люди поставали як ті паркани. Яскраві і синьо-жовті. І типу цим треба тішитися – подивіться на мене, я ж в національних кольорах. А насправді – світишся кольором, а суть та сама: всі всередині гнилі і ржаві. Отак революція пройшла, і тільки забарвлення придала, залишивши свідомість незмінною – іржавою.
То може вже пора взятись за свою суть, за власні вчинки, а не лише за окрасу? Пора не фарбувати старі паркани, а викинути їх замінивши новими, кращими і придатними. І так само поступити по відношенню до себе самого і своїх вчинків, любі патріоти. Любов доводиться на ділі. А красивий колір – це ще ніяке не діло.

30.03.2015

З національним нетерпінням,
Ольга Врублевська

4 responses »

  1. Влисники: АльфаГруп(Росія)-47%, Telenor(Норвегія) – 42%; Який же це український продукт? 🙂

    Відповідь
  2. все вірно. справжній патріотизм завжди всередині і завжди продуманий.

    Відповідь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: