Як помститись чоловікам у басейні?

Posted on

Нерідко трапляється чути зухвалі коментарі в спину, коли приходиш в басейн і йдеш на ту доріжку, де стоїть табличка «для швидкого плавання» і де вже встигли розташуватись виключно чоловіки. Чи то в них самолюбство таке, чи що там в тій голові чоловічій робиться, але часто факт того, що на «їхній доріжці» з’являється жінка їх дратує і спонукає до кпинів.
Однак, є довершений спосіб їм помститись. І сьогодні я вам про нього розповім.
Отже, варто зачекати коли найбільший зухвалець почне плисти кролем на спині (якщо він на доріжці для швидкого плавання і дійсно добре плаває, то рано чи пізно він однозначно ним попливе), дочекатись поки він відпливе на безпечну дистанцію*, а тоді рушити слідом за ним брасом і наздогнати його. І далі тихо, виважено, рівномірно насуватись на нього.
Ви маєте на увазі що таке брас? В народі «жабка» – це такий легкий, спокійний, граціозний, плинний, витончений стиль плавання. Коли ви рухаєтесь брасом, ви наче втілюєте невагомість та тендітність. От будучи в такому легкому стані невимушено насовуйтесь на нього. Спочатку він помітить і почне пришвидшуватись, а ви так само плавно його наздоганяйте. Природна реакція коли тебе наздоганяють брасом – паніка, що ти повільно пливеш (зазвичай чоловіки починають озиратись і гребти чимдуж). Так от – насовуйтесь на нього, щоб він пришвидшувався і пришвидшувався. Але водночас залишайтесь спокійні та байдужі – ви ж контролюєте ситуацію, і знаєте що не спіткнетесь з ним (натомість зовні нехай виглядає що от-от ви його штрикнете). Зухвалець отримає прочуханки, перелякається, що він надто повільно плаває, присоромиться і кпинів у свою сторону ви не почуєте.

Звісна річ, для виконання цього приколу і залякування «от-от я тебе крутелику штовхну» треба й самому мати відповідний рівень плавання –  вміти добре і швидко плисти брасом, не захекуватись, а бути цілком спокійним, інакше план не втілиться. І що важливо – людина пливе на спині і бачить ваше обличчя! Тому не видавайте мімікою, що ви теж собі кепкуєте – хтозна, можуть і ногою по щелепі зацідити. І не забувайте про дистанцію безпеки – наздогнати рушивши одразу будь-хто зможе, а от вже коли ви проплили дистанцію і наздогнали – точно задумається чи такий він вже добрячий плавець.
Неодноразово виконувала цей прикол і щоразу помічала різну реакцію  чоловіків і щораз смішнішу, хоч бери і знимкуй, як вони починають гребти, бо тих хвальків-плавців якась дівчина якимось брасом наздоганяє!
Ви мабуть зараз собі думаєте «але ж та Врублевська – вічно їй невгода, то жінки у басейні своїми балачками дратують, то от хлопам спокійно дихати не дає», але то все, звісно що, жарти. Хоч, якщо чесно я б ніскілечки не відмовилась від можливості плавати у басейні сама-самісінька – пливи собі скільки хоч і як хоч! Однак і товариство корисне – завжди є нагода порівняти свої сили до когось, подивитись на свої слабкості і зрозуміти над чим треба працювати для вдосконалення.
Загалом, плавання і сміх корисні для здоров’я і продовжують життя – тож я просто поєдную ці дві користі 🙂
06.04.2015

Пропливаючи з посмішкою,
Ольга Врублевська
___________________________________________________________________
* згідно правил поведінки у басейні, передбачається так звана «безпечна дистанція», якої при старті потрібно дотримуватись, щоб плавці не наштовхувались одне на одного, зазвичай це приблизно  5 м. Тобто можна рушати лише коли людина перед Вами проплила цю дистанцію. Як вам вирахувати дистанцію? А рахувати нічого й не треба – все зробили за Вас: у всіх басейнах по обидві сторони старту смуги, що розділяють доріжки, перші 5 м позначені іншим кольором – так-так, щоб ви знали: то не просто випадкові кольори, а правильна розмітка басейну, відтак лише коли людина доплила «до іншого кольору» – можна плисти слідом. І всім наполегливо раджу підучити регламент басейну, бо тут правил не менше, ніж у дорожньому русі, тож дотримуйтесь їх будь ласка, бо в Україні що на дорогах, що в басейні – казна-що робиться. (свого часу на цьому блозі уже писалось про правила поведінки у басейні, у статті «Осточортіло! Навчіться культури плавання!!»)

7 responses »

  1. >тож дотримуйтесь їх будь ласка, бо в Україні що на дорогах, що в басейні – казна-що робиться.
    так-так, а то наш Інспектор Ольга всіх поштрафує!
    ))))))

    Відповідь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: