Про розмови за спинами

Posted on

Я помічаю з гірко-прикрим здивуванням, чи то навіть радше з огидою, як за спиною мене обговорюють ті, що начебто вважались близькими.
І воно якось так дивно і так паскудно, що коли запитуєш напряму: чому ви обговорюєте мене і все, що трапилось? Я ж тут. Я не ховаюсь. Я готова відповісти на будь-які питання. Я нічого не приховую ні від нікого. Так, я не горланю на весь світ про мої думки і відчуття, але я і не уникаю запитань. Я готова до прямолінійності.
А людям як заціпило. Знаєте, вони виправдовуються такими банальними фразами як: «не хочу тебе питати напряму, може тобі буде боляче чи неприємно від питань».
І це триндець!! Вони обговорюють мене за спиною так, що їм пащеки аж слюнями заливає, а коли ти їх питаєш прямолінійно «чому ти це робиш?», то ще сміють виправдовуватись, що обговорюють тебе за потай задля твого ж блага, аби боляче тобі не зробити!
Так наче я їм ще й маю бути вдячна, за отакі словесні ласки. Так наче від такої підлої поведінки мені б не мало бути боляче чи неприємно.
Якби ви мене знали, мої любі «близькі добродії», то і знали б що мене за останні роки стільки всього у житті тріпало, що такі прикрі життєві ситуації як розрив вже не здатні мене вивести з рівноваги. Обговорюйте мене і надалі.
Не все так погано, звісно. Нещодавно зустрілась з людиною, з якою в останній рік не мала нагоди поспілкуватись відверто. І коли ми дійшли до теми, яку я знала, що не уникнути і прозвучало: «Вибачай за наглість, але давай прямо: що сталось?!» – мені ота прямота з вимогливими нотками наглості “давай вже кажи” були як бальзам на душу. Я так відвикла від того за останні місяці!
Мене звісно отака поведінка людей не вибиває із колії, бо люди – то такі ниці створіння, що ні в чому їм довіряти не варт, але викладаю все з тією думкою, щоб просто виговоритись як воно буває і як вона дивує отака поведінка.
То що, любі усі, може ви проявите трошки сволотості? Вам цікаво мене допитати? Ви хочете попорпатись в моєму житті? Є питання які вас цікавлять? То може напишете їх прямо мені, а не п’ятому-десятому? Може зустрінетесь зі мною і спитаєте про все, що вам кортить довідатись? Можете набратись наглості і дивлячись мені в очі про все питати? Чи слабо?
Я ж бо тут. І я не ховаюсь. На відміну від інших.

15.07.2015

Почуваючись неприязно,
Ольга Врублевська

8 responses »

 1. була б ти президентом чи прем’єр міністром України – ти би їх швидко кожного на своє заслужене місце розставила =))))

  Відповідь
 2. Як на мене, то не можна підводити всіх людей під один гребінець. Є різні люди, а деякі дійсно не говорять правди через те, що хочуть захистити. Ось наприклад ситуація: дівчина дуже товста, просто величезна, настільки, що навіть любителі пухленьких кривляться. Вона кожного дня займається спортом, але результати не дуже помітні. Якби подруги кожного дня казали їй в обличчя, що вона гладка, чи продовжила б вона далі займатись спортом? Навряд… Скоріше за все вона б просто на себе забила. Ось тобі і правда в обличчя.

  Відповідь
  • Даруйте, але нісенітний приклад, як на мене.
   Людина має прагнути вдосконалення сама для себе, а не тому, що хтось щось каже чи ні.

   Але в даному пості увага сконцентрована не на важливість говоріння правди, як на огидність обмовлення за спиною.

   Відповідь
 3. Є таке… Але людей не зміниш. Зате можна змінити своє відношення до них.
  Хоча викреслювати людину зі списку друзів може навіть і неприємніше ніж вважати друга свинею. Такий от вибір 😦

  Відповідь
  • Та я до цьому майже ніяк не ставлюсь.
   Це просто констатація фактів.
   Хочуть говорити – нехай. Просто хай би не виправдовувались добрими намірами.

   Відповідь
 4. Маю 4 думки:

  1) Якщо обговорюють, значить ти цікава персона, щоб на тебе звертати увагу, хто б там не брав участь в цьому процесі.

  2) Погоджую про прямолінійність. Крім того, що це більш потрібно ніж “я не хотів(ла) зробити тобі боляче”, то ІМХО, фідбек від людей показує “обєкт” з інших сторін. І у твоєму випадку, я вважаю це тільки на краще. Ти таким чином маєш отримати більшу статистику про себе та про людей, що навколо. Сприймай це так, без емоцій.

  3) Якось я на роботі мав ситуацію. Кажуть мені “Ну ти все гарно за це період зробив, ти молодець, ми пишаємось що ти в нас працюєш”. А я їм “Ви мені позитивний фідбек не надавайте, я й так знаю про все. Ви мені негативний давайте – скажіть що не так, що я маю покращити? ну і т.д.”. І такого шаблону, я дотримуюсь не тільки на роботі.

  4) Ну і останнє, дуже максималістське. Якщо на моєму життєвому шляху, трапляється людина, яка мене або підвела, або якось негативно відгукнулась про мене, чи щось подібне, то я про таку людину просто забуваю. Це не образа. Бо і надалі я можу спілкуватись з тою людиню, але просто вона для мене “ніщо”.

  Ці пункти, визначають мою впевненість в собі, і мені “дуже далеко”, що думають інші про мене. Ба більше – я не збираюсь витрачати свої емоції на таких людисьок. Краще зберігати емоції для чогось кращого 🙂 Власне, і тобі бажаю – “Keep calm, KEEP very CALM”.
  Але не всім даєтсья просто “KEEP calm”.

  PS. Я до речі так і недописав розширений пост про контроль емоцій. Я проводив ~3-річний експеремент, і вважаю, що мені вдалось. Але деколи вже і сумніваюсь.

  Відповідь
 5. Ну а я так скажу: забийте на них і зосередтесь на своїх цілях. Хто що хоче, той нехай за спиною собі обговорює, то їхні проблеми. Хоч насправді часто це не легко вдається зовсім не перейматись тим, що за твоєю спиною тебе обговорюють особливо близькі люди. Але кожен сам за себе. І якщо вони не можуть спитати чи пред’явити щось напряму то це їхні проблеми.

  Відповідь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: