Наяву

Posted on

Мій офіційний лікарняний сьогодні завершився. Лікарняний, який я майже не використала, лишень йшла з роботи раніше. Коли хотіла повернутись на роботу на повний робочий день, колеги «запротестували» “навіщо тобі це, поки в тебе лікарняний, ходи на роботу з графіком як собі хочеш”. Колеги, які раніше мені так надокучали своїми назойливими порадами і деколи просто зухвалими міркуваннями, тепер поставились до мене з тактовністю і що найважливіше не мучили жодними питаннями. Ми усі стаємо тактовними у безвихідних ситуаціях.
Я роздратована. Я хочу жити нормальним життям, без таблеток і думок цього їсти ще не можна, цього не варто, наступний візит до лікаря тоді-то, аналізи ще треба здати тоді-то. Я роздратована і обезсилена.
Хтось уже знає про всі події мого життя, встиг про мене забути і повернутись до своїх клопотів. А хтось тільки дізнається. І що разу те саме. На днях подзвонила знайома, дуже довго говорили. Вона зі шоком повторювала що я вийшла з того світу і що в мене сильний янгол охоронець. Так, я практично вийшла сухою із води. Але таке вже створіння людина, що їй завжди мало. І мені мало. Бо якщо той янгол-охоронець такий сильний, чому він рятував тільки мене одну?…
Зазвичай розмову зі мною завершують словами «ти сильна, ти все перебудеш, зі всім справишся». Я не знаю з чого вони всі беруть, що я сильна. Зрештою, нікому ж мабуть не кажуть «ти слабка», але якщо сила вимірюється тими нещастями, що трапляються з тобою в житті, то я не хочу бути сильною. З мене вже досить отаких сил. Я теж хочу бути як мої однолітки безтурботною дурочкою, якій в голові лише шмотки і тусовки. Хтось інший вочевидь думає інакше, і має на мене інші плани. Терпим. Мені теж хочеться вірити в те, що я сильна. Намагаюсь.
Щоночі дуже хочеться міцно заплющити очі і заснути. Заснути і повернутись в ту ніч. Проснутись вранці звичайною щасливою людиною. Наче цих двох кошмарних місяців не було. Наче то все був просто жахливий сон. Сон від якого прокидаєшся, оговтуєшся і живеш собі спокійно далі. Але щодня доводиться прокидатись у цій реальності. Повертатись до того найдорожчого в житті, заради чого ще варто жити; до роботи, яка відволікає, і до блогу, у який пишеш свою понуру писанину. Не читайте, тут зараз паскудний настрій. Всі кошмари наяву. І я тут, наяву.
Все ще з просоння.

21.07.2018

Ольга Врублевська

2 responses »

 1. “Бо якщо той янгол-охоронець такий сильний, чому він рятував тільки мене одну?…” – Напевне тому, що це Ваш янгол-охоронець і він відповідає тільки за Вас.

  Бути сильним чи сильною – це вміти тримати удари, які трапляються на життєвому шляху.(Моя думка) Але всьому є межа.

  “Я теж хочу бути як мої однолітки безтурботною дурочкою, якій в голові лише шмотки і тусовки.” – якщо б дійсно хотіли, то і були б такою.

  Відповідь
  • ““Я теж хочу бути як мої однолітки безтурботною дурочкою, якій в голові лише шмотки і тусовки.” – якщо б дійсно хотіли, то і були б такою. ” – В чомусь Ви звісно праві, але хотіти не достатньо. Інша річ, коли в житті стаються події, на які ти не маєш впливу і які визнають подальше життя.

   Відповідь

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Дамітріанство

Протестантська етика і дух Макіавеллі

zarazko

Just wordpress and nothing more

zentravelblog

Дорога до себе є головною.

Books & Lights

Write hard and clear about what hurts. Ernest Hemingway

Demyan Danylyuk

Міста. Простір. Транспорт. Деталі. Думки і люди

Дипломат

Блог про бюджетні подорожі Європою і не тільки

N.Sh.

навіяне жіночими парфумами

DumkaUa

Вільна Думка Вільної Людини

Нотатки по ходу

Маленькі відкриття, які краще записати, ніж відкривати знову

UaBanker

Про фінанси і не тільки

Bike Traveller's Blog

Подорожі, фотографії, роздуми

yulitravel

подорожі з книжками і кавою

Непублічні історії

розказані вголос

Проза і публіцистика

Блог про книжки, людей та час

N! думок

n->∞ (Я спраглий до знань)

Ola life

розмови із собою

%d блогерам подобається це: